!! Everything !!

!! Everything !!
 
نویسنده و طراح
جدول هال لیگ های فوتبال
پيوندهای ماهانه
موتور های جستجوگر
موضوعات موجود در وبلاگ

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:۳٧ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:۳٥ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:٢٦ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:٢٤ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:٢٠ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:٠٩ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:٠٧ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:٠٤ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ٢:٠۱ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ پنجشنبه ۱۳٩۱/٢/٧ ] [ ۱:٥۸ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٢/٦ ] [ ٢:٥۸ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٢/٦ ] [ ٢:۳٩ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٢/٦ ] [ ٢:۳٢ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٢/٦ ] [ ٢:٢٥ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٢/٦ ] [ ٢:٢۳ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٢/٦ ] [ ٢:٢٠ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ۸:٢٧ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ۸:٢٤ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ٧:٥٥ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

sms-khandedar

 

 

 

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ٥:٠٤ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

بدون شرح

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ۳:۳٧ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

زمانیکه به 30 سالگی می رسیم، مغزهای ما آهسته و ثابت، مسیر یک منحنی نزولی را در پیش می گیرند. اما این تنزل شناخته شده یک عارضه جانبی غیرقابل فرار نیست، بلکه اخیرا گفته می شود شما می توانید با روشهایی تغییرات مربوط به افزایش سن را خنثی کنید. روشهای ساده ای که فعال بودن شما را تضمین کند و نیروی ذهنی تان را قوی نگه دارد. 

وقتی در اینترنت جستجو می کنید، مراکز کلیدی در مغزتان را که کنترل تصمیم گیری و استدلال آوری پیچیده را کنترل می کنند، درگیر می کنید. این کلیک های کوچک گاهی از خواندن نیز محرک تر است.... ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ۳:٢۸ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

دانشمندانی که دانسته یا ندانسته اسم این جانور را هزار پا گذاشته اند ، خواسته اند با ما شوخی کنند . چون هیچ هزار پایی وجود ندارد که هزار پا داشته باشد . به طور متوسط هر هزار پا حدود 100 جفت پا دارد . که البته بعضی ها بیشتر از 100 جفت وعده ای کمتر از 30 جفت پا دارند .

هزارپایان جزء قدیمی ترین موجودات این کره خاکی هستند .  هزار پاها از تخم بیرون می آیند ، بعضی از گونه های آنان با پاهای کامل و بعضی با تعداد اندکی پا به دنیا می آیند که هر چند وقت یکبار چند جفت پا اضافه می کنند تا به بلوغ کامل برسند .

پاهای زیاد هزار پا هنگام پنهان شدن او زیر سنگ ها و صخره ها هنگام روز برایش مشکل درست می کند . برعکس ظاهر ترسناک آنها ، نباید از آنها زیاد ترسید ، چون مقدار سمی که در شاخک های آنها وجود دارد ، فقط برای کشتن یک پرنده کافی است و نمی تواند آسیب جدی به انسان وارد کند.

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ۳:٢٤ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

آیا تا به حال فکر کرده اید چرا یک شبانه روز 24 ساعت است و بیست ساعت نیست ؟ یا چرا یک شبانه روز را 16 قسمت نکرده اند ؟

در قدیم راهبه های مصری مسئول اعلام وقت شبانه روز بودند . آنها زمان را در طول روز با اندازه  گیری سایه خورشید تعیین می کردند، در شب وقتی نور خورشید نبود، اوقات را با نگاه کردن به آسمان ، موقعیت ستاره ها و بالا آمدن آنها از خط افق تعیین می کردند.

پس از گذشت مدت زمانی مصریان به فکر افتادند تا زمان یک شبانه روز را به گونه ای تقسیم کنند . آنها طول روز خود را 10 ساعت در نظر گرفتند ؛ یک ساعت برای طلوع آقتاب و یک ساعت هم برای غروب خورشید منظور کردند ، یعنی یک روز 12ساعت شد . چون زمان شب و روز را با هم برابر در نظر می گرفتند ، یک شبانه روز اختراع کردند ، در حال حاضر نیز همه از آن تبعیت می کنند . مصریها و رومیهای قدیم ، شبانه روزشان را از نیمه شب آغاز می کردند ؛ همان طور که ما نیز هم اکنون نیمه شب را شروع روز قرا ر می دهیم . اما بابلیها و یونانیها روز را با طلوع خورشید شروع می کردند . یهودیان قدیمی هم آغاز شبانه روز را غروب خورشید در نظر می گرفتند .

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ٢:٥٩ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

همه ما شنیده ایم که نوشابه هاى گازدار براى سلامتی زیان آور است، اما تاکنون به استفاده هاى گوناگون آنها یا مزایایشان فکر کرده اید؟ سایت TOPSGLOBE استفاده های گوناگون و بعضاً عجیبی از کوکاکولا را ذکر نموده که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

- به نوشته این سایت در بسیارى از ایالت هاى آمریکا، مأمورین پلیس راه ، دو گالن کوکاکولا در صندوق عقب ماشینشان دارند تا در صورت تصادف رانندگی، خون را با کمک آن از جاده پاک کنند.

- این سایت - در کمال تعجب- توصیه می کند که براى تمیز کردن توالت، یک شیشه کوکاکولا را داخل کاسه توالت بریزید و یک ساعت صبر کنید، سپس با آب پر فشار بشویید. اسید سیتریک موجود در کوکاکولا لکه ها را از سطوح چینی می زداید.

- هم چنین براى برطرف کردن لکه هاى زنگ از سپر آبکُرم کارى شده اتومبیل، سپر را با یک تکه کاغذ ( فویل) آلومینیوم مچاله شده آغشته به کوکاکولا بسایید.

- مورد دیگر استفاده کوکاکولا در تمیز کردن فساد...

 


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ٢:۳٢ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

توصیه های نیروی انتظامی در مورد سرقت وسایط نقلیه

سرقت اتومبیل و سایر وسایط نقلیه، یکی از دغدغه های همیشگی راکبان آنان است. هر سال نیز تعدادی خودرو به شبکه حمل ونقل شهری افزوده می شود و تنها رعایت نکات ایمنی، هوشیاری در معاملات این نوع وسایل نقلیه، و خرید و فروش در مراکز مجاز، خطر سرقت را کمتر می کند.

 

خطرات موجود در معاملات اتومبیل چیست؟

معاونت انتظامی ناجا می گوید: همه اتومبیل های دزدی اوراق نمی شوند، بلکه اکثر آنها دوباره به خریداران ناآگاه و بی خبر فروخته می شوند. اگر «آگاهانه» یک اتومبیل دزدی خریداری کنید، شما هم دستگیر می شوید و اگر «ناآگاهانه» چنین خریدی کنید، اتومبیل و پولتان را از دست می دهید. بنابراین سعی کنید با توجه به این توصیه ها، دومین قربانی سرقت اتومبیل نباشید!

به هرگونه معامله ای که خیلی خوب به نظر می رسد مشکوک باشید، در زمان خرید از افراد غیررسمی، مطمئن شوید که اسم و آدرسی که در اسناد ثبت شده با مشخصات فروشنده اتومبیل مطابقت داشته باشد؛ در مورد فروشنده ای که نشانی، محل کار و شماره تلفن ثابتی ندارد دقت کنید. درباره بیمه و مخارج اتومبیل از فروشنده سؤال کنید و از نمایندگی اتومبیل تحقیقات لازم را به عمل آورید، مطمئن شوید شماره شناسایی خودرو اصیل و دست نخورده و میخ پرچ آن شل نشده باشد و نیز اطمینان یابید پلاک خودرو رنگ نشده باشد و شماره های روی پلاک، شماره های اصلی شرکت باشد.

 

اما اگر خودرویی داریم، برای محافظت از آن باید هزینه ای صرف کنیم

. ابزارهای حفاظتی شامل:...


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ٢:٠٧ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

امروزه‌ مواد خوشبو کننده‌ بدن‌ انواع‌ گوناگونی‌ دارند که‌ انتخاب‌ مناسب‌ و استفاده‌ صحیح‌ از آنها به‌ آگاهی‌ کافی‌ نیاز دارد.چهار گروه‌ عمده‌ این‌ مواد عبارت‌اند از:

EAU DE COLOGNE (ادوکلن)؛ با رایحه‌ ای‌ ضعیف‌ و قیمتی‌ نازل‌

EAU DE PERFUME ؛ با ماندگاری‌ کم‌ و حداقل‌ چربی‌

EAU DE TOILETTE ؛ مناسب‌ برای‌ محیط‌ کار

PERFUME ؛ با ماندگاری‌ زیاد و گرانقیمت‌

 

انتخاب‌ عطر

توجه‌ داشته‌ باشید که‌ عطرها چند دقیقه‌ بعد از استعمال‌ بوی‌ متفاوتی‌ خواهند داشت. بنابراین‌ هنگام‌ خرید عطر، پس‌ از امتحان‌ کردن‌ آن، چند دقیقه‌ صبر کنید و بعد تصمیم‌ بگیرید. به‌ علاوه، عطرها بر پوست های‌ گوناگون‌ بوهای‌ متفاوت‌ دارند و ممکن‌ است‌ عطری‌ که‌ بر پوست‌ شما خیلی‌ خوشبوست، روی‌ پوست‌ دوستتان‌ چندان‌ مناسب‌ نباشد.

هنگام‌ خرید عطر هیچ‌ گاه‌ بیش‌ از دو یا سه‌ نوع‌ را امتحان‌ نکنید تا بوها با هم‌ اشتباه‌ نشوند.

 

نگهداری‌ از عطر

هیچ‌ وقت‌ شیشه‌ عطر را در دمای‌ زیاد یا خیلی‌ کم‌ نگهداری‌ نکنید. در آن‌ را محکم‌ ببندید و دور از نور خورشید و در مکانی‌ تاریک‌ به‌ صورت‌ ایستاده‌ قرار دهید. توجه‌ داشته‌ باشید که‌ با گذشت‌ زمان‌ رایحه‌ عطر تغییر می ‌کند و کمتر می‌ شود.

 

 


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ۱:٥٤ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

روش صحیح نشستن


پیشتر تصور می‏شد که بهترین حالت نشستن حالتی است که فرد کاملا صاف و با زاویه 90 درجه بنشیند. در حالی که بررسی‌های اخیر نشان داده است که راست نشستن بهترین حالت نشستن نیست. محققان اسکاتلندی و کانادایی با استفاده از شکل جدیدی از تصویر برداری «ام.آر.آی» نشان دادند که راست نشستن فشار غیرضروری در ناحیه کمر ایجاد می‌کند.این پژوهشگران در «انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی» بهترین وضعیت نشستن در پشت میز را حالتی اعلام کردند که در آن بدن اندکی به سمت عقب متمایل می‌شود. همچنین این پژوهشگران اعلام کردند که نشستن صحیح به کاهش دردهای ناحیه کمر کمک می‌کند.
در این مطالعه بیماران را در سه وضعیت متعدد نشستن مورد بررسی قرار دادند. وضعیت خمیده که در آن بدن به سمت جلو خم می‌شود به طوری که گویی روی میز خم شده است، وضعیت نشستن عمودی 90 درجه‌ای و وضعیت «راحت» که در آن درحالی که پاها روی زمین قرار دارند،بدن به عقب خم می‌شود و با ران‌ها زاویه‌ای 135درجه‌ای می‌سازد.سپس اندازه‌های زوایای ستون فقرات،ارتفاع دیسک و حرکت نا به جای دیسک ستون مهره‌ها را در این سه وضعیت بررسی کردند و متوجه شدند که حرکت نا به جای دیسک ستون مهره‌ها زمانی ایجاد می‌شود که فشار ناشی از وزن روی ستون مهره‌ها قرار می‌گیرد و موجب می‌شود که دیسک از جای خود خارج شود...
ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ۱:۳٧ ‎ب.ظ ] [ Shadow.Sh ]

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی
که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت
پس همیشه شاد باش

امروز را برای ابراز احساس به عزیزانت غنمینت بشمار
شاید فردا احساس باشد اما عزیزی نباشد

کسی را که امیدوار است هیچگاه ناامید نکن
شاید امید تنها دارائی او باشد

اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه زندگی نباشد
صدای آب هرگز زیبا نخواهد شد

هیچ وقت به خدا نگو یه مشکل بزرگ دارم
به مشکل بگو من یه خدای بزرگ دارم

دوست داشتن بهترین شکل مالکیت
و مالکیت بدترین شکل دوست داشتن است

خوب گوش کردن را یاد بگیریم
گاه فرصتها بسیار آهسته در میزنند

وقتی از شادی به هوا میپری
مواظب باش کسی زمین رو از زیر پاهات نکشه

مهم بودن خوبه
ولی خوب بودن خیلی مهم تره...


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٥ ] [ ٧:٠٦ ‎ق.ظ ] [ Shadow.Sh ]
.: Weblog Themes By Shadow.Sh :.

خوش آمدید

من هم یکی مثل خودتون هستم ، فرقی هم ندارم که بخوام تعریفی از خودم بکنم!!
آرشیو جوک
آرشیو عکس
آرشیو آهنگ
فول آلبوم محسن یگانه
فول آلبوم محسن چاوشی
فول آلبوم بابک جهانبخش
فول آلبوم شهرام شکوهی
فول آلبوم سیامک عباسی
فول آلبوم مازیار فلاهی
فول آلبوم حمید عسکری
فول آلبوم رضا صادقی
فول آلبوم مهدی احمدوند
فول آلبوم مرتضی پاشایی
فول آلبوم رضا یزدانی